HAKKIMIZDA

Asrı Saadet Düğün Sarayı

2013 yılında kurduğumuz Can Düğün Salonu ismiyle faaliyetlerine başlayan firmamız, 2017 yılında Asrı Saadet ismi ile, tüm özel gün gecelerinizde, özel davetler ve tüm kurumsal toplantı organizasyonlarını, yenilikçi, modern ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde müşteri ilişkilerini de ilk sırada tutarak hizmetlerine devam etmektedir.

Çalışma prensipleri, değerleri, deneyimleri, yaratıcı ve uzman ekibi ile Elazığ’da en iyi Düğün Salonu olarak vizyonunu; müşterilerine, ilkeleri doğrultusunda, katma değerli çözümler üreterek Gelenek görenekleri ile kültürünü kaybetmeden, kaliteli davet ve organizasyonlarını gerçekleştirmek. Nitelikli etkinlikler kazandırmak, var olanları desteklemekle misyonumuzu etik kurallara bağlılık, nitelikli çalışanlar, müşteri memnuniyeti, iş ve ürün kalitesi değerlerini kaybetmeden sizlere en hizmet ve kaliteyi sunmaya devam edecektir.

Neden Asrı Saadet Düğün Sarayı ?

Asrı Saadet Düğün Sarayı ile köklü gelenekler, çağdaş, konfor ve özenli hizmet, beklentilerin ötesine geçen davet ve toplantılar düzenlemek için birleşiyor. Titizlikle çalışan konferans servisleri yetkilileri, ziyafet ve mutfak ekipleri, ses ve ışık teknisyenleri ve teknoloji kâhyası, her ayrıntıyla tek tek ilgileniyor.

Hayallerinizi süsleyen düğün, Asrı Saadet – Davet Balo salonlarının eşsiz ihtişamının konfor ve kaliteyle birleştiği, görkemli bir gecede sizi bekliyor. Konuklarınızın başını döndürecek bu özel gecede, tüm istek ve ihtiyaçlarınız profesyonel ekibi tarafından karşılanırken, ayrıcalıklarını bütünüyle yaşayacaksınız. Mükemmel dekore edilmiş Asrı Saadet Düğün Sarayı ile, yapacağınız Organizasyonun keyfine varacağınız düğün, özel yıldızlarla bezenmiş gökyüzünün yalnızca, siz düğün sahipleri için parıldadığını hissedeceğiniz Asrı Saadet Düğün Sarayı konforunu konuklarınızla birlikte yaşayabilirsiniz. En mutlu gününüzün keyfini konuklarınıza benzersiz bir tecrübe yaşatmak için sağladıkları sıra dışı konfor ve sundukları eşsiz atmosferle Asrı Saadet Düğün Sarayını tercih edebilirsiniz.